Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 16.07.2019

На всіх парковках до 2030 року можуть з’явитися електрозарядки

У Мінсрегіоні планують до 2030 року зробити обов’язковим обладнання всіх машиномісць на автомобільних парковках в Україні зарядками для електромобілів.
Про це пише Укрінформ з посиланням на повідомлення заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе у Facebook.
“З 1 липня цього року набули чинності зміни у державні будівельні норми щодо автостоянок і гаражів, які ввели обов’язкове влаштування 5% машиномісць на нових або реконструйованих парковках з можливістю заряджання електрозарядками. І ця норма буде поступово переглядатися та збільшуватися. Ми дивимося на перспективу, тому прагнемо щоб до 2030 року всі 100% машиномісць на українських парковках були з електрозарядками”, – написав Парцхаладзе.

Він додав, що також у відомстві планують встановити зарядні пристрої для електромобілів в усіх громадських місцях, зокрема на автозаправках та біля житлових будинків.

За словами Парцхаладзе, наразі в Мінрегіонбуді розробляються пропозиції щодо внесення змін до відповідних Державних будівельних норм, згідно з якими зарядки для електромобілів будуть встановлені на нових та реконструйованих автозаправних станціях.

Джерело: Укрінформ