Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 16.07.2019

На всіх парковках до 2030 року можуть з’явитися електрозарядки

У Мінсрегіоні планують до 2030 року зробити обов’язковим обладнання всіх машиномісць на автомобільних парковках в Україні зарядками для електромобілів.
Про це пише Укрінформ з посиланням на повідомлення заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе у Facebook.
“З 1 липня цього року набули чинності зміни у державні будівельні норми щодо автостоянок і гаражів, які ввели обов’язкове влаштування 5% машиномісць на нових або реконструйованих парковках з можливістю заряджання електрозарядками. І ця норма буде поступово переглядатися та збільшуватися. Ми дивимося на перспективу, тому прагнемо щоб до 2030 року всі 100% машиномісць на українських парковках були з електрозарядками”, – написав Парцхаладзе.

Він додав, що також у відомстві планують встановити зарядні пристрої для електромобілів в усіх громадських місцях, зокрема на автозаправках та біля житлових будинків.

За словами Парцхаладзе, наразі в Мінрегіонбуді розробляються пропозиції щодо внесення змін до відповідних Державних будівельних норм, згідно з якими зарядки для електромобілів будуть встановлені на нових та реконструйованих автозаправних станціях.

Джерело: Укрінформ