Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.01.2022

На закордонних ринках закупівельна ціна меду сягнула €2,5

На міжнародних ринках мед коштує вже €2,5/л, при тому, що в Україні його закуповують всього по 60 грн/л. Тому пасічники, які займаються промисловим пасічництвом, намагаються збути його за кордон. Про це розповів президент Спілки пасічників України Володимир Стретович, інформує Суспільне.

«Через ситуацію з цінами, на внутрішнє споживання залишається менше меду, що також диктує свої ціни, коли ви приходите на ярмарки, в магазини і бачите, що ціни на продукт виросли», — зауважив Володимир Стретович.

Він розповів, що за минулий рік мед в Україні подорожчав на понад 20 %, на що вплинули, по-перше, кількість меду, який виробили в країні, а друге, кон’юнктура світового ринку.

«Беручи до уваги, що минулий рік був невдалим для аргентинських пасічників, які займають, як і Україна, одне з провідних місць з експорту меду, то у ціні піднявся наш мед», — розповів пасічник.

 

kurkul.com