Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 08.02.2021

На Житомирщині зведуть завод із сушки, заморозки та перероблення ягід й овочів

У Житомирській області підприємство з німецькими інвестиціями планує створити завод із сушки, заморозки та переробки ягід та овочів.

Про це повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко на своїй сторінці у Facebook.

«Приємно, що йдеться вже не тільки про плани. Маємо конкретні кроки у напрямку реалізації проєкту. 17 грудня зареєстровано компанію ТОВ «БЕРІФУД» на території Брусилівської територіальної громади, а 12 січня компанія визначилась та придбала ділянку під будівництво», – написав Бунечко.

Також за словами голови ОДА, завдяки спільним зусиллям з Агенцією Регіонального розвитку Житомирської області, за останні 4 місяці:

  • підшукали відповідну ділянку;
  • сприяли у вирішенні земельних питань;
  • додатково надавали інформацію про можливі грантові програми для такого роду виробництв;
  • супроводжували у питаннях отримання дозвільних документів;
  • надавали інформацію щодо процедур імплементації проєкту.

Відзначається, що представником німецької компанії в Україні є ветеран війни, захисник і патріот 49-річний Дмитро Фомін. Будучи координатором освітніх програм, він допоміг організувати низку навчальних курсів для українських військовослужбовців.