Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.06.2022

Наближення нового врожаю ріпаку тисне на ціну соняшнику — Spike Brokers

Наближення нового врожаю ріпаку додало тиску на ціну соняшнику. Пропозиція соняшнику все ще суттєва на Європейський ринок від України. Про це повідомляє Spike Brokers.

«Експортне мито на соняшник продовжує діяти поза будь-якою раціональністю. Внутрішня переробка у воєнний час не здатна забезпечити переробку залишків соняшнику у країні. Окрім того, транспортування соняшнику до ринку збуту простіше і доступніше у порівнянні з олією, де відчувається брак цистерн, які пріоритетніше використовувати для транспортування палива», — повідомляють аналітики.

Основні напрямки реалізації звичайного соняшнику:

  • DAP/CIF Болгарія (червень-липень) — $675-700;
  • DAP Румунія (червень-липень) — $645-655;
  • DAP Угорщина (червень-липень) — $660.

Високоолеїновий соняшник — DAP Угорщина (червень-липень) за ціною +/-$750.

 

kurkul.com