Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.01.2024

Нафта Brent здорожчала до $82,6 за барель

Ціни на нафту еталонних марок помірно зростають вранці у вівторок, на день раніше після помітного зниження.

Ціна березневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:14 за київським часом становить $82,64 за барель, що на $0,24 (0,29%) вище за показник на закриття попередньої сесії. У понеділок ціна на ці контракти знизилася на $1,15 (1,4%), до $82,4 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час зросли на $0,28 (0,36%) і становили $77,06 за барель. За підсумками минулої сесії вони подешевшали на $1,23 (1,6%) – до $76,78 за барель.

На початку минулої сесії нафта активно дорожчала, через новини про загибель трьох американських військових, внаслідок атаки безпілотників на базу США в Йорданії. Президент США Джо Байден заявив про причетність до нападу воєнізованих формувань, пов’язаних з Іраном. У Тегерані такі звинувачення спростували.

Деякі учасники ринку побоюються прямого військового зіткнення США й Ірану, проте Вашингтон може намагатися «стримати ескалацію й дати обмежену, локальну відповідь на тлі електорального циклу», зазначив аналітик XS.com Самер Хасн.

Водночас, тиск на нафтові котирування створюють опасіння з приводу уповільнення зростання економіки Китаю, найбільшого імпортера нафти у світі, а також щодо світового попиту загалом, пише MarketWatch.

 

enkorr.ua