ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.11.2023

Нафта Brent здорожчала до $85,5 за барель

Нафта еталонних марок дорожчає вранці у четвер після зниження за підсумками попередніх трьох сесій.

Ціна січневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 7:03 за київським часом становить $85,49 за барель, що на $0,86 (1,02%) вище за показник на закриття попередньої сесії. У середу ціна на ці контракти знизилася на $0,39 (0,5%) – до $84,63 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час збільшилися на $0,87 (1,08%) і становили $81,31 за барель. За підсумками минулої сесії вони втратили $0,58 (0,7%), опустившись до мінімальних із кінця серпня $80,44 за барель.

Негативним чинником для ринку у середу стали дані про зростання резервів нафти у США за підсумками другого тижня поспіль. Комерційні запаси минулого тижня збільшилися на 773 тис. барелів, повідомило Міністерство енергетики країни. Опитані Bloomberg експерти прогнозували зростання на 1,8 млн барелів.

Товарні запаси бензину зросли на 65 тис. барелів, дистилятів – зменшилися на 792 тис. барелів. Аналітики очікували скорочення на 133 тис. і 1 млн барелів відповідно.

Крім того, напередодні Федеральна резервна система (ФРС) очікувано зберегла ключову відсоткову ставку на рівні 5,25-5,5%, але не виключала можливості її підйому в грудні.

«З урахуванням погіршення довгострокового прогнозу для попиту на паливо на тлі глобальних статданих, що розчаровують, посилюються побоювання, що на фізичному ринку нафти утворюється профіцит у найближчі місяці або квартали», – сказав редактор Sevens Report Research Тайлер Річі.

 

enkorr.ua