Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 20.10.2023

Нафта Brent здорожчала до $93,2 за барель

Ціни на нафту еталонних марок піднімаються вранці у п’ятницю й завершують тиждень у плюсі на тлі напруженості на Близькому Сході.

Ціна грудневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures на 8:15 за київським часом становить $93,24 за барель, що на $0,86 (0,93%) вище за показник на закриття попередньої сесії. У четвер ці контракти зросли в ціні на $0,88 (1%) – до $92,38 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на листопад на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на вказаний час збільшилися на $1,05 (1,17%) і становили $90,42 за барель. За підсумками минулої сесії вони додали $1,05 (1,2%) – до $89,37 за барель.

Ще однією тривожною новиною стало повідомлення CNN про те, що американський есмінець знищив кілька запущених ракет біля узбережжя Ємену. Зі слів одного з джерел, ракети запустили єменські повстанці-хусити. Проте незрозуміло, вони цілилися в есмінець чи хотіли вразити інший об’єкт.

«Енергетичні ринки уважно стежать за геополітичними подіями», – зазначив керуючий партнер Tyche Capital Advisors Тарік Захір. З його слів, головним страхом для трейдерів є розширення конфлікту між Ізраїлем і угрупуванням ХАМАС, а також потенційне втручання Ірану.

«Перебої постачання є головним страхом, і ми вважаємо, що ці тривоги навряд чи послабнуть найближчим часом», – сказав Захір в інтерв’ю MarketWatch.

 

enkorr.ua