ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.03.2023

Нафта дешевшає через невизначеність перспектив світової економіки

Котирування нафти еталонних марок продовжують зниження в четвер, 30 березня, оскільки трейдери стурбовані перспективами світової економіки, яка може впасти у рецесію, що призведе до скорочення попиту на пальне.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

Травневі ф’ючерси на Brent подешевшали на лондонській біржі ICE Futures на $0,24 (на 0,31%), до $78,04 за барель. У середу Brent здешевшала на $0,37 (на 0,5%) – до $78,28 за барель.

Травневі ф’ючерси на WTI знизилися в ціні на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) на $0,21 (на 0,29%), до $72,76 за барель. За попередню сесію контракт здешевшав на $0,23 (на 0,3%) – до $72,97 за барель.

Запаси нафти в США минулого тижня зменшилися на 7,49 млн барелів – до 473,69 млн барелів, повідомило Міненерго країни. Резерви бензину знизилися на 2,9 млн барелів, тоді як дистилятів – збільшилися на 281 тис. барелів.

«Поєднання вищої активності НПЗ, зниження імпорту і зростання експорту, що триває, призвело до значного скорочення запасів нафти», – зазначає провідний нафтовий аналітик Kpler по Північній і Південній Америці Метт Сміт.

Загалом ринок нафти «повний тривог, тому що банківська криза й проблеми з ліквідністю» залишаються, вважає старший ринковий аналітик The Price Futures Group Філ Флінн.

 

www.ukrinform.ua