ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.01.2022

Нафта дешевшає через зниження попиту на пальне

Ціни на нафту знизилися в четвер, 6 січня, на тлі збільшення запасів палива в США, а також зменшення попиту в Китаї через введення локдаунів у низці міст у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля березневої нафти Brent до 9:15 за Києвом становила $80,19 (-0,75%). Барель лютневої нафти WTI торгувався за $77,29 (-0,73%). Попередні торги зі стандартів завершилися на рівні $80,80 і $77,85 відповідно.

Запаси сирої нафти США минулого тижня впали на 2144 тис. бар. – до 417,851 млн бар., свідчать дані щотижневої доповіді міністерства енергетики. Товарні запаси бензину підвищилися на 10 128 тис. бар. і становили 232,787 млн ​​бар. Це найбільше щотижневе зростання з квітня 2020 р.

Комерційні запаси дистилятів піднялися на 4418 тис. бар., досягнувши 126,846 млн бар.

«Зрозумілий попит на продукцію — особливо на бензин — упав. Це свідчить про те, що населення обережно ставилося до поїздок через різке збільшення кількості випадків зараження COVID-Омікрон. Ці побоювання, ймовірно, збережуться ще кілька тижнів», – заявила Керолайн Бейн, головний економіст із сировинних товарів Capital Economics.

У середу ф’ючерси на нафту Brent та WTI піднялися до найвищого рівня з кінця листопада, оскільки рішення ОПЕК+ збільшити постачання сигналізувало про послаблення побоювань щодо великого профіциту в I кварталі.

 

www.ukrinform.ua