Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.11.2021

Нафта дешевшає на даних про збільшення запасів у США

Ціни на нафту знизилися у середу, 3 листопада, за даними Американського інституту нафти (API) про значне збільшення запасів.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля січневої нафти Brent до 9:15 за Києвом становила $83,81 (-1,11%). Барель грудневої нафти WTI торгувався за $82,69 (-1,48%). Попередні торги еталонів завершилися на рівні $84,72 і $83,91 відповідно.

Американський інститут нафти (API) у вівторок повідомив про те, що запаси нафти в США за минулий тиждень зросли на 3,6 млн барелів. При цьому резерви бензину знизилися на 552 тис. бар., а дистилятів збільшилися на 573 тис. бар.

Запаси нафти на терміналі у Кушингу (Оклахома), де зберігається нафта, що торгується на NYMEX, впали на 882 тис.

«Ціни на нафту знижуються після того, як API шостий тиждень поспіль повідомляє про нарощування запасів сирої нафти, а адміністрація Байдена вичерпує всі можливі заклики до членів ОПЕК+, перш ніж розпочати використання своїх стратегічних нафтових запасів. У світових лідерів закінчуються козирі, щоб чинити тиск на ОПЕК+, і це має означати, що будь-яке падіння, спричинене використанням стратегічних резервів Китаю чи США, швидше за все, буде куплено», – сказав Едвард Моя, старший аналітик OANDA.

Президент Джо Байден, виступаючи на саміті з клімату у Глазго, назвав головною причиною зростання цін на нафту та газ відмову країн ОПЕК перекачувати більше нафти.

ОПЕК+ зустрічається у четвер для перегляду своєї виробничої політики та, як очікується, підтвердить плани щомісячного підвищення видобутку на 400 тис. бар./добу. Цього мало для того, щоб охолодити перегрітий нафтовий ринок.

 

www.ukrinform.ua