Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 01.11.2021

Нафта дешевшає завдяки поставкам палива з резервів Китаю

Ціни на нафту знизилися у понеділок, 1 листопада, оскільки Китай викинув на внутрішній ринок бензин та дизельне паливо з держрезерву, що послабило побоювання щодо обмежених світових поставок.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля січневої нафти Brent до 9.25 по Києву становила $83,2 (-0,62%). Барель грудневої нафти WTI торгувався за $82,92 (-0,79%). Попередні торги з еталонів завершилися на рівні $83,72 і $83,57 відповідно.

Падіння цін сталося після того, як Китай в офіційній заяві повідомив, що вивільнив з резервів бензин та дизпаливо для того, щоб збільшити пропозицію на ринку та підтримати стабільність цін у деяких регіонах.

Учасники ринку сфокусовані на засіданні ОПЕК+, яке відбудеться 4 листопада. Аналітики очікують, що країни, що входять до групи, дотримуватимуться плану збільшення поставок на 400 тис. бар./добу в грудні.

Минулого тижня ціни на нафту зросли до багаторічних максимумів, чому сприяло рішення ОПЕК+ зберегти заплановане зростання видобутку, а не підвищувати його через побоювання щодо світових поставок.

 

www.ukrinform.ua