Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.01.2022

Нафта дорожчає через обмежену пропозицію

Ціни на нафту зросли в понеділок, 17 січня, через слабку пропозицію на тлі обмеженого виробництва групою ОПЕК+, а світовий попит не постраждав від швидкого поширення штаму Омікрон.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля березневої нафти Brent на 9:15 за Києвом становила $86,44 (+0,44%). Барель лютневої нафти WTI торгувався по $83,78 (+0,58%). Попередні торги по еталонах завершилися на рівні $86,06 і ​​$83,30 відповідно.

Активне скуповування нафти, викликане перебоями в поставках і ознаками того, що варіант Омікрон не буде таким руйнівним, як передбачалося раніше, підштовхнуло деякі сорти сирої нафти до багаторічних максимумів.

Група ОПЕК+ поступово послаблює обмеження видобутку, введені після падіння попиту в 2020 році. Але багато виробників не здатні збільшити пропозицію, а інші побоюються перекачувати надто багато нафти, пам’ятаючи про проблеми, пов’язані з COVID-19.

За словами Тошитака Тазава, аналітика Fujitomi Securities Co Ltd, побоювання щодо обмежень пропозиції переважують новини про можливе вивільнення нафти з резервів Китаю.

Джерела повідомили агентству Reuters, що Китай планує вивільнити сировину зі стратегічного нафтового запасу під час новорічних свят за місячним календарем у період з 31 січня до 6 лютого у рамках плану, узгодженого Сполученими Штатами з іншими найбільшими споживачами щодо зниження світових цін.

 

www.ukrinform.ua