Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.04.2021

Нафта дорожчає через рішення ОПЕК+

Ціни на нафту зросли в середу, 28 квітня, після того, як моніторингова група альянсу ОПЕК рекомендувала зберегти ухвалене 1 квітня рішення про поступове збільшення видобутку в травні-липні.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість червневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становила $66,08 за барель, що на 0,32% вище від ціни на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на червень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX становила $63,20 за барель, що на 0,41% вище від рівня на закриття попередньої сесії.

Торги нафтою WTI відкрилися зростанням після того, як моніторингова група альянсу ОПЕК+ рекомендувала дотримуватися планів із повернення на ринок 2,1 млн бар. сирої нафти на добу в три етапи в період із травня до липня. Цей обсяг включає 1 млн бар. на добу, видобуток яких Саудівська Аравія добровільно скоротила раніше.

«Схоже на те, що вони розглянули ситуацію в Індії та в Бразилії й вирішили: це (реальні) ризики, але зараз усе ще є перспектива збільшення попиту», – сказав аналітик із сировинних товарів Commonwealth Bank Вівек Дхар.

Стрімке поширення інфекції COVID-19 в Індії зупинило зростання цін на нафту через зниження споживання палива та обсягів нафтопереробки в країні, яка є третім за значимістю споживачем нафти в світі. Однак ринок розраховує на те, що стійке відновлення економіки в Сполучених Штатах та Китаї переважить цей вплив.

Американський інститут нафти (API) напередодні повідомив, що запаси нафти в США минулого тижня зросли на 4,3 млн барелів. За даними API, запаси бензину в країні скоротилися на 1,3 млн барелів, дистилятів – на 2,4 млн барелів.

Станом на 09:15 за київським часом ціну на нафту марки Brent встановлено ​​на рівні 66,13 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 66,03 долара за барель, що на 16 центів вище від рівня закриття торгів ($65,87).

ukrinform.ua