Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.01.2023

Нафта дорожчає на оптимізмі перспектив попиту

Ціни на нафту зростають у п’ятницю, 27 січня, на оптимізмі щодо перспектив попиту завдяки сигналам збільшення споживання енергоносіїв у Китаї і даним про слабше, ніж очікувалося, уповільнення темпів зростання ВВП США.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

Вартість березневих ф’ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $87,83 за барель, що на $0,36 (0,41%) вище за ціну на закриття попередньої сесії. За підсумками торгів у четвер ці контракти здорожчали на $1,35 (1,6%), до $87,47 за барель.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) збільшилася на $0,33 (0,41%), до $81,34 за барель. На час закриття попередніх торгів вартість цих контрактів збільшилася на $0,86 (1,1%), до $81,01 за барель.

Trafigura Group, один із найбільших сировинних трейдерів у світі, бачить «великий потенціал зростання» для нафтового ринку, відзначаючи вивільнення відкладеного попиту вслід за зняттям карантинних обмежень у Китаї.

Статдані із США, опубліковані у четвер, показали, що американська економіка залишається гнучкою, незважаючи на суттєве посилення грошово-кредитної політики Федеральною резервною системою (ФРС).

Згідно з попередніми даними Міністерства торгівлі, ВВП у четвертому кварталі збільшився на 2,9% у перерахунку на річні темпи після підйому на 3,2% у попередньому кварталі. Консенсус-прогноз аналітиків, який наводить Trading Economics, передбачав ослаблення економічного зростання до 2,6%.

www.ukrinform.ua