Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.02.2019

Нафта почала дешевшати на тлі зростання експорту з США

Brent торгується на позначці 66,96 USD/бар.

Ціна північноморської нафти марки Brent сьогодні вранці, 25 лютого 2019 року, опустилася нижче позначки в 67 USD/бар. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані біржових торгів на сайті РБК.

Станом на 10:01 за київським часом ціна за барель нафти Brent складала 66,96 USD. Це на 0,31% нижче рівня закриття попередніх торгів.

Відзначимо, ціни на нафту знижуються на тлі зростання експорту палива із США, пов’язаного з рекордним видобутком в країні, який досяг 12 мільйонів барелів на добу. За даними Reuters, експорт в лютому досяг також рекордної позначки – 3,6 мільйона барелів на добу. Як відзначають аналітики, збільшення видобутку в США підриває зусилля ОПЕК щодо зниження виробництва.

Нагадаємо, минулого тижня ціни на нафту стабілізувалися на тлі нового рекорду видобутку в США. Також повідомлялося, що видобуток у США продовжить зростати, а нафтові компанії збільшать експорт, щоб розпродати надлишок запасів.

Раніше глава МЗС Ірану Джавад Зариф заявив, що Іран відповість США у разі посилення санкцій в області експорту нафти.

Джерело: РБК-Україна