Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 10.11.2022

Нафта торгується різноспрямовано після різкого зниження напередодні

Ціни на нафту змінюються різноспрямовано у четвер, 10 листопада, після різкого зниження напередодні на даних про збільшення запасів у США, а також сигналах про розширення карантинних обмежень у Китаї.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

Січневі ф’ючерси на Brent здорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,02 (0,02%) до рівня закриття середи, до $92,67 за барель. На день раніше Brent здешевшала на $2,71 (2,8%), до $92,65 за барель.

Грудневі ф’ючерси на WTI знизилися в ціні на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) на $0,06 (0,07%), до $85,77 за барель. За попередню сесію контракт здешевшав на $3,08 (3,5%), до $85,83 за барель.

Комерційні запаси нафти у США минулого тижня збільшилися на 3,92 млн барелів – до 440,76 млн бар., повідомило Міненерго країни. Експерти у середньому очікували зростання запасів лише на 250 тис. бар.

Як повідомлялось, Китай запроваджує карантинні заходи у низці великих міст, включаючи Пекін, на тлі стрибка захворюваності COVID-19 у країні до максимального за шість місяців рівня. Зокрема обмеження торкнулися міста Чунцин з населенням понад 32 млн осіб, яке зіткнулося з різким зростанням заражень більш ніж за рік.

«Трейдери були неправі, розраховуючи на можливість пом’якшення карантинних обмежень у Китаї. Погіршення ситуації в КНР повертає побоювання щодо спаду в економіці й зниження попиту на нафту на перший план», – зазначив аналітик SPI Asset Management Стівен Іннес.

 

www.ukrinform.ua