Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 31.01.2022

Нафта здорожчала через проблеми з постачанням і геополітичну напругу

Ціни на нафту зросли в понеділок, 31 січня, через проблеми з постачанням у поєднанні з геополітичною напругою.

Як повідомляє Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість бареля березневої нафти Brent до 9:15 за Києвом становила $89,50 (+1,11%). Барель березневої нафти WTI торгувався за $87,84 (+1,17%). Попередні торги за еталонами завершилися на рівні $88,52 і $86,82 відповідно. Термін березневих ф’ючерсів на Brent завершується у понеділок.

«Основне занепокоєння з приводу глобального дефіциту пропозиції в поєднанні з геополітичними ризиками, що зберігаються, змусило ринок розпочати тиждень на сильній ноті. Чекаючи на те, що ОПЕК+ збереже існуючу політику поступового збільшення видобутку, ціни на нафту, ймовірно, збережуть “бичачий” настрій цього тижня», — сказав Тошітака Тадзава, аналітик Fujitomi Securities Co Ltd.

Обидві марки нафти подорожчали за підсумками шостого тижня поспіль. З початку січня їхня вартість піднялася приблизно на 16%, при цьому темпи зростання можуть стати максимальними з лютого 2021 року.

Тим часом увага ринку переключається на засідання міністрів країн ОПЕК+. Учасники ринку очікують, що на засіданні, яке заплановано на 2 лютого, буде прийнято рішення продовжувати дотримуватися плану з нарощування нафтовидобутку на 400 тис. б/д щомісяця у березні.

 

www.ukrinform.ua