Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.05.2022

“Нафтогаз” створить національну мережу заправок на базі АЗС з російських активів

В процесі передачі знаходяться близько 140 АЗС.

В Україні відбувається юридичний процес передачі НАК “Нафтогаз України” автозаправних станцій із російських активів для створення національної мережі АЗС.

Про це повідомив радник голови правління “Нафтогазу” Олексій Рябчин в ефірі інформаційного телемарафону.

“Зараз в процесі передачі близько 130-140 заправок, які були зібрані з російських активів. Це юридичний процес, який займе певний час. Дійсно, президент поставив завдання “Нафтогазу”, щоб ми створили конкуренцію на ринку”, – сказав він.

Рябчин зазначив, що зазвичай доля держави має зменшуватися, однак в ситуації існування недобросовісної конкуренції було прийнято рішення про створення національної мережі АЗС.

“Коли ми бачимо, яким чином зросла вартість пального, і що оператори не справлялись з тією логістикою, було завдання створити такий собі “хребет” АЗС, які зможуть допомогти ринку розвиватися. Тому чекаємо остаточну передачу цих АЗС до “Нафтогазу”. Вже фахівці приступають до вивчення цих об’єктів. Сподіваюся, що влітку буде остаточне вирішено юридичне питання”, – додав радник.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів надав право “Укрзалізниці” здійснювати закупівлю нафтопродуктів за зовнішньоекономічними договорами.

 

www.unian.ua