ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.02.2020

Найбільшим імпортером вітчизняної сільгосппродукції у 2019 році став Китай

За підсумками 2019 року лідерство у топ-10 найбільших імпортерів української агропродукції у виборов Китай, потіснивши на третє місце Індію, яка три роки поспіль утримувала перше місце у цьому рейтингу.

Про це повідомив заступник директора ННЦ «Інститут аграрної економіки» Микола Пугачов, пише AgroTimes.

Вартісні обсяги поставок вітчизняної сільгосппродукції до цієї країни склали минулого року $1,955 млрд. При цьому частка Китаю у вітчизняному експорті агропродовольства становила торік 8,7%.

Основними споживачами вітчизняної сільгосппродукції також стали Єгипет ($1,674 млрд), Індія ($1,547 млрд), Туреччина ($1,544 млрд), Нідерланди ($1,476 млрд), Іспанія ($1,199 млрд), Німеччина ($871 млн), Польща ($785 млн), Італія ($716 млн) та Білорусь ($605 млн). Причому Китай, Єгипет та Туреччина збільшили обсяги закупівель українського агропродовольства більш ніж у півтора раза, порівняно з 2018 роком.

Ці десять країн за минулий рік сформували для вітчизняних експортерів агропродовольства понад 55% валютних надходжень.

Ключовими продуктами вітчизняного аграрного експорту традиційно стали зернові культури, різні олії, насіння олійних культур, залишки і відходи, а також м’ясопродукція, на які припадає близько 85% його вартісних обсягів, підсумував Микола Пугачов.