Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 10.01.2020

Нацбанк дозволить обмін валют онлайн у середині 2020 року

Національний банк України планує у 2020 році дозволити проводити операції з обміну валют онлайн за допомогою інтернет-додатків тощо, не лише клієнтам банків, але й клієнтам небанківських фінансових установ.

Про це повідомили НБУ на сторінці у Facebook.

“Валютна лібералізація в дії. З 7 лютого 2019 року Національний банк дозволив операції з купівлі валюти онлайн фізичними особами. Це послаблення значно спростило життя українцям, усунувши необхідність йти до банківської каси чи вуличного обмінника для придбання валюти. Скасування обмеження не спричинило тиску на валютний ринок. Частина операцій готівкого ринку (близько 7%) просто перейшла на платформи онлайн-банкінгу. Обсяги купівлі і продажи валюти онлайн фізичними особами у минулому році були майже рівними – по 1 млрд дол. США. Національний банк продовжуватиме валютну лібералізацію і надалі. Зокрема, після імплементації закону про спліт Національний банк дозволить продавати валюту онлайн не лише банкам, але й небанківським фінансовим установам, які перейдуть під нагляд НБУ з середини 2020 року”, – йдеться у повідомлені.