Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 31.01.2020

Названо агрокультури, які за теплих зим зможуть давати врожай майже цілорічно

Через теплу зиму деякі види рослин на півдні країни досі не припинили вегетацію, пише Agronews.

Так, директор диагностичного центру захисту рослин «Агроаналіз» Вадим Дудка визнає, що «пощастило недисциплінованим фермерам», які посіяли в дуже пізні терміни і їхні посіви не переросли, а перебувають у найбільш сприятливій для зимівлі стадії.

«Багато кмітливих фермерів пристосувалися до таких ось нетипово теплим початкам зими і стали обробляти озиму цибулю і озимий часник ретардантами (як це робиться на ріпаку), що загалом дає дуже хороший ефект», — поділився експерт.

Виграють ті, хто займається ремонтантною малиною та полуницею, адже термін їх плодоношення практично необмежений і тепла зима цьому лише сприяє.

Січень, попри очікування, виявився досить теплим. Наразі є лише ризик пошкодження насаджень лютневими морозами, якщо вони будуть. Особливо травматичними будуть впливи за відсутності снігового покрову.

Через глобальне потепління в трьох областях України збираються в промислових масштабах вирощувати мигдаль. Зараз державну реєстрацію проходять кілька сортів горіха.