Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.11.2021

Назвно українську агроподукцію, яку планують розпочати експортувати до Китаю

Тільки за 8 місяців 2021 року експорт до КНР склав приблизно $6 млрд.

Про це повідомила голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Владислава Магалецька.

«Для нас є дуже важливим відкриття для українських виробників ринків борошна, пшениці, ріпаку та сорго, комбікормів і кормів для домашніх тварин, лохини, яблук та інше. Ми дуже чекаємо на погодження відповідного сертифікату також щодо експорту українського меду. Акредитацію українських підприємств, які мають на меті експортувати до КНР яловичину», — зазначила вона.

Також очільниця Держпродспоживслужби додала, що чекає підписання протоколу між Україною та Китаєм з метою безперебійної торгівлі м’ясом птиці між державами.

 

agropolit.com