Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.05.2022

НБУ очікує на збільшення інфляції за підсумками квітня до 15,9%

Інфляція в Україні в річному вимірі за підсумками квітня може збільшитись до 15,9% з 13,7% за підсумками березня, такий прогноз дав голова Національного банку України Кирило Шевченко, посилаючись на оцінки НБУ на основі web-scraping (метод збору цін в онлайн-супермаркетах).

“В умовах війни уникнути зростання цін неможливо… наприкінці року вона (інфляція) може перевищити 20%. Це значний рівень зростання цін, але контрольований. І такі показники непорівняні з 2015 роком, коли в окремі місяці інфляція сягала 60%”, – написав він у колонці для НВ.Бізнес.

Шевченко наголосив, що НБУ має значний досвід боротьби з інфляцією.

“Взагалі, у світовій історії не було випадків, коли країна входила у воєнний стан, маючи таку високорозвинену фінансову систему та монетарну політику”, – додав він.

Глава Нацбанку зазначив, що поки що ринкові механізми матимуть обмежений вплив на ринок, і регулятор утримуватиме зростання цін за допомогою фіксації курсу та збереження частини обмежень.

“Але щойно запрацюють канали монетарної трансмісії та знизиться невизначеність, ми повернемося до режиму інфляційного таргетування, який свого часу допоміг подолати ту саму інфляцію у 60%”, – заявив Шевченко.

За його словами, Нацбанк поступово відновить прогнозний цикл і знову почне застосовувати облікову ставку для зниження інфляції до 5% та утримання під контролем інфляційних очікувань.

Як повідомляв Держстат, зростання споживчих цін в Україні в березні 2022 року прискорилося до 4,5% з 1,6% у лютому, 1,3% – у січні та 0,6% – у грудні. У березні минулого року інфляція становила 1,7%, тому у річному вимірі за підсумками березня цього року вона зросла до 13,7% з 10,7% за підсумками лютого та 10% – за підсумками січня.

 

ua.interfax.com.ua