Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 25.11.2021

НБУ оприлюднить звіт про дотримання вимог фінмоніторингу під час податкової амністії

За підсумками проведення податкової амністії в Україні Національний банк підготує та оприлюднить спеціальний звіт, у якому проаналізує, чи дотримувались банки правил фінансового моніторингу щодо коштів, які амністовувалися українцями.

Про це йдеться в оприлюдненому Меморандумі з Міжнародним валютним фондом про економічну та фінансову політику.

Відповідний звіт стосуватиметься банків, як беруть участь у податковій амністії та включатиме вибіркову вибірку бенефіціарів.

“Що стосується добровільного податкового декларування, ми забезпечимо, щоб ця програма повністю відповідала законодавству у сфері протидії відмиванню коштів та боротьби з корупцією, а ризик зловживань та відмивання грошей був суттєво знижений”, — йдеться у документі.

Зазначимо, що вимоги банків щодо фінансового моніторингу коштів під час податкової амністії називали однією з ключових перешкод кампанії добровільного декларування доходів.

Готівкові кошти, які українські платники податків бажають легалізувати в межах амністії, необхідно покласти на спеціальний банківський рахунок.

Закон про амністію не звільняв такі кошти від фінансового моніторингу, зокрема на предмет відмивання доходів, причетності до тероризму чи торгівлі зброєю та людьми.

 

www.epravda.com.ua