Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 08.06.2022

НБУ підвищив граничні терміни розрахунків за експортно-імпортними операціями

Для розширення можливості імпорту та експорту для українського бізнесу в умовах війни строк збільшили до 120 днів

Національний банк України (НБУ) збільшив граничні терміни розрахунків за експортно-імпортними операціями з 90 до 120 календарних днів. Про це йдеться у прес-релізі регулятора.

Відповідне рішення дасть розширити можливості імпорту та експорту для українського бізнесу в умовах війни. Зміни прийнято постановою правління НБУ №113 від 7 червня, яка набирає чинності з 8 червня.

Нові вимоги стосуватимуться операцій резидентів щодо експорту та імпорту товарів, здійснених з 5 квітня 2022 року. Для операцій, що проводились до 5 квітня, граничні терміни збережуться на рівні 365 днів.

«Ми перебуваємо я в постійному діалозі з бізнесом і державними органами та аналізуємо звернення, що надходять до Національного банку. Ми готові й надалі продовжувати співпрацю з метою пошуку збалансованих рішень, які будуть створювати основи для економічного розвитку України та водночас дадуть змогу зберегти фінансову стабільність», – наголосив Юрій Гелетій, заступник глави НБУ.

Нагадаємо, раніше Нацбанк прийняв рішення підвищити облікову ставку із 10% до 25% річних. На думку регулятора, рішуче підвищення облікової ставки посилить інтерес до гривневих активів, зменшить тиск на міжнародні резерви, а також стримає інфляцію.

Нацбанк прогнозує зростання інфляції до кінця 2022 року до більш ніж 20%. Темпи зростання споживчих цін у квітні становили 16,4%, а за підсумками травня очікується зростання до 17%. ВВП країни, за прогнозом регулятора, за рік впаде не менше ніж на третину.

 

ua.interfax.com.ua