Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 22.01.2020

Непрофільні збиткові активи держкомпаній будуть віддані у приватний сектор

Непрофільні активи державних компаній, які не приносять прибутків та створюють передумови для корупції, будуть виставлені на продаж. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на нараді з представниками державних підприємств, повідомляє УНН з посиланням на Кабмін.

У ході наради також обговорено питання інвестицій та держзакупівель. Глава уряду доручив Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства завершити роботу і фіналізувати пропозиції щодо підготовки державних замовлень на підприємства.

За словами Прем’єр-міністра, Фонд державного майна має вибудовувати спроможності для залучення інвестицій шляхом продажу приватним інвесторам тих об’єктів, які є збитковими та нестратегічними для країни.

Він також підкреслив, що з 1 лютого буде запущена програма доступного кредитування під 5-7-9% для людей на відкриття власної справи.

Крім того, Олексій Гончарук доручив Мінекономіки сформулювати пропозиції щодо перегляду політики оплати праці топ-менеджерів і наглядових рад. “Оплата праці має бути конкурентною і водночас справедливою”, – наголосив він.