Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 27.08.2020

Німецький бізнес зацікавлений у реалізації нових проектів в енергетичній галузі України

Дискусія в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець з представниками крупних німецьких компаній під час бізнес-сніданку у Берліні підтвердила, що для європейського бізнесу український енергетичний ринок є одним із найперспективніших серед східноєвропейських країн для реалізації інвестиційних проектів.

«Німецький бізнес почув запрошення Президента України Володимира Зеленського інвестувати в Україну і демонструє готовність до нового партнерства у сфері відновлюваної енергетики, водневої та гідроенергетики, біоенергетики», – зазначила Ольга Буславець.

Вона наголосила, що український ринок – дуже перспективний з точки зору залучення інвестицій.

«Зараз енергетичний сектор стає все більш сталим та зрозумілим для інвесторів. Наш енергетичний ринок є надзвичайно привабливим для залучення інвестицій в сегменті відновлюваної енергетики, виробництва водню, запровадження технологій високоманеврової генерації, систем акумулювання енергії. Обсяг такого ринку на найближчі кілька років становить до 2 ГВт. Для забезпечення цієї потреби на умовах конкурсу будуватиметься нова генерація, і німецький бізнес, маючи відповідний досвід та ресурси, може брати участь у таких проектах. Також реалізовуватимуться проекти «energy storage», спрямовані на вирішення проблемних питань балансування об’єднаної енергетичної системи в умовах стрімкого зростання енергії з ВДЕ», – наголосила Ольга Буславець під час зустрічі з бізнесом.

Німецький бізнес висловив зацікавленість у співробітництві в гідроенергетиці.

Коментуючи це, Ольга Буславець повідомила, що Україна планує найближчим часом розпочати низку проектів з будівництва ГАЕС, реконструкції ГЕС та розвитку міні- та малих ГЕС потужністю від 1 до 10 мВт, які мають стати вагомою складовою енергозабезпечення для регіонів України.

Під час зустрічі представникам німецької бізнес-спільноти презентовано інвестиційні проекти зеленої енергетики, серед яких об’єкти гідроенергетики, вітроенергетики та сонячної енергетики, біоенергетики, зокрема виробництво біоетанола з нейтральним рівнем СО2 та зеленого водню.

Німецькому бізнесу також було запропоновано розглянути можливості використовувати території та інфраструктуру шахт, які будуть закриватися, для започаткування нових інноваційно-інвестиційних проектів.

Очільниця Міненерго запевнила представників бізнесу в тому, що Україна зацікавлена в залученні інвестицій в енергетичний сектор, і Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль приділяє особливу увагу саме інвестиційним проектам в енергетичному секторі.

«Глава української держави неодноразово наголошував на важливості залучення міжнародних партнерів та готовності забезпечити їм комфортні, зрозумілі та прозорі умови роботи у нашій державі. Зі свого боку Міністерство та я особисто готова всебічно сприяти німецькій бізнес-спільноті, фондам та організаціям у роботі на українському енергетичному ринку», – підсумувала Ольга Буславець.

Джерело: Урядовий портал.