Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 15.10.2015

Низький попит на сортовий металопрокат будівельного призначення призводить до подальшого зниження котирувань квадратної заготовки і арматури

Котирування сортового прокату на ключових напрямках у звітний період продовжували знижуватися. Більше того, цей процес прискорився внаслідок здешевлення сталевого брухту в США, країнах Європейського Союзу, Південно-Східної Азії та Туреччини.

Споживачі сортового металопрокату і квадратної заготовки очікують подальшого зниження котирувань на китайську продукцію і, за попередніми даними, ці очікування виправдовуються. У всякому разі, вже після завершення святкового тижня в Китаї повідомлялося про експортні поставки китайської арматури в країни Південно-Східної Азії по 263-265 дол. США/т, FOB, що на 5-10 дол. США/т нижче, ніж наприкінці вересня.

Ключові металургійні компанії з Туреччини на початку жовтня, головним чином, утримувалися від закупівель квадратної заготовки, чекаючи нових пропозицій з боку китайських постачальників і розраховуючи на ціни близько 270 дол. США/т, CFR і менше. Для порівняння, у вересні аналогічна продукція котирувалася на турецькому ринку в інтервалі 275-280 дол. США/т, CFR. Українські виробники напівфабрикатів здійснювали точкові продажу в Туреччину і країни Північної Африки, проте велика частина їх продукції на найближчий місяць ще не законтрактована. Турецькі компанії наполягають на зниженні цін до 260-265 дол. США/т, FOB, у той час як експортні котирування постачальників з країн СНД поки залишаються в інтервалі 270-280 дол. США/т, FOB.