Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 15.10.2015

Низький попит на сортовий металопрокат будівельного призначення призводить до подальшого зниження котирувань квадратної заготовки і арматури

Котирування сортового прокату на ключових напрямках у звітний період продовжували знижуватися. Більше того, цей процес прискорився внаслідок здешевлення сталевого брухту в США, країнах Європейського Союзу, Південно-Східної Азії та Туреччини.

Споживачі сортового металопрокату і квадратної заготовки очікують подальшого зниження котирувань на китайську продукцію і, за попередніми даними, ці очікування виправдовуються. У всякому разі, вже після завершення святкового тижня в Китаї повідомлялося про експортні поставки китайської арматури в країни Південно-Східної Азії по 263-265 дол. США/т, FOB, що на 5-10 дол. США/т нижче, ніж наприкінці вересня.

Ключові металургійні компанії з Туреччини на початку жовтня, головним чином, утримувалися від закупівель квадратної заготовки, чекаючи нових пропозицій з боку китайських постачальників і розраховуючи на ціни близько 270 дол. США/т, CFR і менше. Для порівняння, у вересні аналогічна продукція котирувалася на турецькому ринку в інтервалі 275-280 дол. США/т, CFR. Українські виробники напівфабрикатів здійснювали точкові продажу в Туреччину і країни Північної Африки, проте велика частина їх продукції на найближчий місяць ще не законтрактована. Турецькі компанії наполягають на зниженні цін до 260-265 дол. США/т, FOB, у той час як експортні котирування постачальників з країн СНД поки залишаються в інтервалі 270-280 дол. США/т, FOB.