Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 31.07.2020

НКРЕКП має якнайшвидше прийняти необхідні рішення для збалансування ринку електроенергії в Україні

Учетвер, 30 липня, відбулося четверте засідання Антикризового енергетичного штабу під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

На засіданні також були присутні в. о. Міністра енергетики Ольга Буславець, народні депутати, керівництво НКРЕКП, НАЕК «Енергоатом», ДП «Енергоринок», НЕК «Укренерго», ДП «Оператор ринку» та інших представників енергетичної галузі.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до НКРЕКП, щоб регулятор терміново ухвалив рішення для збалансування ринку електроенергії та його подальшої ефективної роботи.

«Уряд цікавить збалансування, як ринку в цілому, так і окремих його елементів, зокрема «Енергоатома» та «Гарантованого покупця». Роль НКРЕКП на сьогодні в цьому процесі є вирішальною. Ми звертаємося до регулятора ринку, щоб прискорити процес всіх розрахунків. Міністерство енергетики буде всіляко сприяти та підтримувати такі процеси», — підкреслив очільник Уряду.

Також за результатами роботи штабу доручено провести окремі робочі зустрічі з НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Центренерго» та іншими енергетичними компаніями щодо питань фінансової стабілізації, виконання прогнозного балансу, своєчасного розрахунку за вугілля.

Джерело: Урядовий портал.