Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.10.2020

Норвежці збудували на Черкащині сонячну станцію потужністю 55 МВт

На Черкащині норвезька компанія «Scatec Solar» введе в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 55 МВт через рік після закінчення будівництва.

Як повідомляє ecotown.com.ua, проєкт був готовий до запуску ще у грудні 2019 року.

СЕС площею 82 га не могла запрацювати через бюрократичні перепони, які вже вдалося вирішити.

«До станції ще треба підвести лінію електропередач, яка має виходити з обленергівської підстанції «Орбіта» – фактично треба реконструювати стареньку ЛЕП, під яку не відведена земля, – розповідає Катерина Паніна, керівник проектів високовольтного підключення компанії «Scatec Solar». – Тож нам треба оформити право сервітуту — користування землею лісництва — під реконструкцію опор та охоронну зону ЛЕП: на десять гектарів».

Компанія сплатила ПАТ «Черкасиобленерго» за приєднання близько 50 мільйонів гривень. Також пораховано, що норвежці повинні покрити втрати лісогосподарського виробництва — 6,5 мільйона гривень та компенсувати збитки — близько 800 тисяч. Але ці суми ще треба було комісійно затвердити, щоб запустити процес.

Однак узгодження підзаконних актів, що стосуються лісових земель, затягнулося на значно триваліший термін.

Тим часом в ОДА пообіцяли створити інвестиційний офіс, щоб таких проблем у інвесторів на Черкащині виникало менше.