Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 26.11.2019

Нова ера у цифровому банкінгу почалася з Бахрейну

Банк ABC оголосив про запуск ila Bank – цифрового банку для мобільних пристроїв, який почав роботу і відкрив нову еру в цифровому банкінгу в Бахрейні. Про це пише 24/7News.

Запуск ila відображає прагнення банку ABC вивести сектор фінансових послуг на новий рівень, поєднуючи технології з орієнтованим на людину дизайном для перегляду банківської діяльності наступного покоління. 

Ila обіцяє «перемістити» своїх клієнтів від того, де вони знаходяться зараз, – «туди», де вони хочуть бути, забезпечуючи свої довгострокові та короткострокові цілі та прагнення за допомогою передових технологій та складної аналітики даних.

Серед особливостей нового цифрового банку виділяється:

  • цифрова реєстрація за кілька хвилин;
  • користувач одразу отримує віртуальну дебетову карту;
  • клієнтам пропонуються гнучкі варіанти фінансування;
  • користувач може відкрити декілька рахунків в іноземній валюті, які можуть бути прив’язані до однієї карти;
  • клієнт отримує рахунок, який заохочує його економити більше, винагороджуючи його більш високою процентною ставкою на більш високому балансі, який буде розраховуватися щоденно та виплачуватись щомісячно.