Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 28.09.2021

Новопризначене правління Нафтогазу повинно забезпечити стабільну роботу компанії

27 вересня 2021 року, Уряд призначив виконуючих обов’язки членів правління «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». Перед новопризначеними керівниками поставлене завдання забезпечити стабільну роботу компанії та нарощувати видобуток вітчизняного газу. Також одним із головних завдань є організація безперебійного опалювального сезону.

За рішенням Уряду припинено повноваження членів правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» Переломи Сергія і Теклюка Ярослава.  Виконання обов’язків членів правління зазначеного товариства покладено на директора з управління персоналом та соціальної політики акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Бойченко Олену, радника голови правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Воловика Владислава, радника голови правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» з питань видобутку газу Калугіна Маврікія, начальника казначейського департаменту акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Чумака Романа.

Також КМУ тимчасово бере на себе функції наглядової ради компанії, до формування нової незалежної наглядової ради. Уряд зацікавлений якнайшвидше обрати незалежних членів наглядової ради у відповідно до кращих міжнародних практик.

Безумовним пріоритетом для Уряду є стабільна робота Нафтогазу як однієї з базових компаній, від якої залежить вся енергосистема України та проходження опалювального сезону.  Нафтогаз продовжить виконувати свої зобов’язання з постачання газу побутовим споживачам та підприємствам теплокомуненерго за річними тарифами, як це і було ініційовано Президентом України. Компанія працюватиме виключно у суспільних інтересах і забезпечить безперебійне проходження опалювального сезону за будь-яких умов.

Довідково: необхідність прийняття Урядом технічних рішень для забезпечення нормальної роботи НАК «Нафтогаз України» виникла після того, як 21 вересня цього року члени наглядової ради компанії подали заяви про відставку.