Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 26.10.2020

Нью-Йорк — Львів. Meest Express запускає вантажний маршрут до США

Поштово-логістична група Meest вперше здійснила доставку посилок за маршрутом Нью-Йорк — аеропорт Львів, повідомляє НВ.

Вантаж було доставлено літаком Boeing 787−9 Dreamliner авіакомпанії LOT, повідомили у міжнародному аеропорті Львів.

«Ми надзвичайно раді відкриттю далекомагістральних вантажних перевезень до Львова. …, ми активно переключилися на пошук альтернативних джерел заробітку. Зокрема, почали розвивати вантажні перевезення… Спочатку ми почали обслуговувати невеликі вантажні літаки, а тепер настав час більших повітряних птахів. І сьогодні ми маємо вантажного красеня Boeing 787−9 Dreamliner від авіакомпанії LOT, який здійснює тестовий презентаційний рейс», — розповіла гендиректор аеропорту Тетяна Романовська.

Вона додала, що відкриття саме таких рейсів врятує ситуацію з фінансовим станом підприємства і дасть можливість покращити його в зимовий час, що після закінчення літнього сезону ставало фактично не можливим.