Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.09.2020

Об’єднання ресурсу ІТ-інноваторів, бізнесу та держави сприятиме українському економічному прориву

Під час робочої поїздки на Львівщину 25 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль взяв участь у відкритті стартап-конкурсу «StartUp Прорив 2020», де представлені сучасні технологічні розробки українських підприємців.

«StartUP Прорив» — це не лише конкурс технологічних проектів, а й екосистема, яка об’єднує інноваторів, підприємців, інвесторів, представників влади для спільного запуску та успішного просування інноваційних рішень в різних галузях економіки.

«Підтримка інновацій — це окремий блок у програмі діяльності нашого Уряду. Стратегія діджиталізації країни має сприяти тому, що в Україні будуть з’являтися нові технологічні рішення, які допоможуть і розвитку держави, і розвитку інноваційних підприємств», — наголосив Денис Шмигаль.

Під час свого виступу Прем’єр-міністр також відзначив, що Україна має потенціал для лідерства в експорті IT-послуг не тільки в Європі, а й у світі. До 2025 року оборот усієї експортної IT-індустрії може досягти $8,4 млрд.  При цьому Прем’єр-міністр відзначив, що від аутсорсингу українські розробники поступово переходять до створення власних високомаржинальних продуктів: від «експорту мізків» до експорту готових високоякісних продуктів з брендом «Made in Ukraine».

«ІТ-галузь — рушійна сила, яка допомагає змінити  принципи  розвитку національної економіки: від сировинної до інноваційної. Наша мета, щоб в Україні приблизно 70 % приросту ВВП визначалося інноваційними досягненнями, використанням патентів та «ноу-хау» в найсучасніших технологіях. Об’єднання ресурсу та потенціалу наших ІТ-інноваторів, держави та бізнесу може дати той ефект, який сприятиме українському економічному прориву в наступному десятиріччі», — підкреслив очільник Уряду.

Також, Денис Шмигаль подякував організаторам івенту за їхні лідерство та сміливі ідеї, а також  побажав успіху всім учасникам та підприємцям, які будуть презентувати свої стартапи.

Джерело: Урядовий портал.