Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 23.05.2022

Обмеження в оплаті імпорту потрібно скасовувати – Гетманцев

У фінансових колах обговорюється можливість скасування обмежень оплати товарів та послуг імпорту.

Про це заявив голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в Телеграмі, передає Укрінформ.

“Взяв участь в нараді щодо дії механізму обмеження оплати товарів та послуг некритичного імпорту. Обговорили конкретні кейси, цифри та вплив на платіжний баланс. Сьогодні обмеження діють тільки щодо 10% товарів та не істотно впливають на стабільність гривні. Вважаю, що механізм треба негайно скасовувати, але одночасно відновлювати мита та ПДВ на митниці”, – сказав Гетманцев.

Він вважає, що і з відміною обмежень, і з відновленням мит затягнули. “Це йде на шкоду бізнесу”, – переконаний депутат.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів наприкінці лютого затвердив перелік товарів критичного імпорту та рекомендував Національному банку забезпечити здійснення транскордонних валютних платежів за операції з імпорту товарів, що зазначені в переліку. Цей перелік був розширений 28 лютого: його поповнили, зокрема, товари військового призначення, м’ясо та їстівні субпродукти, молоко та молочні продукти, овочі, горіхи, кава, чай тощо.

 

www.ukrinform.ua