Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 04.11.2021

Обсяг внутрішнього споживання цементу в Україні за підсумками 2021 року може сягнути 10 млн тонн – прогноз

Обсяг внутрішнього споживання цементу в Україні за підсумками 2021 року може сягнути 10 млн тонн вперше з 2014 року, вважає голова асоціації “Укрцемент” Павло Качур.

“Маємо дані виробництва за дев’ять місяців і можемо з легким оптимізмом прогнозувати, що цього року ми вперше з 2014-го перейдемо до цифри понад 10 млн тонн спожитого внутрішнім ринком цементу. Якщо не буде надзвичайних ситуацій, вийдемо на 10,5 млн тонн”, – повідомив Качур в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

За даними “Укрцементу”, у січні-вересні 2021 року виробництво цементу зросло на 15,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас протягом останніх чотирьох років обсяг ринку цементу становив до 9 млн тонн/рік.

“У нас ємність ринку невелика. Чотири останні роки це до 9 млн тонн/рік. У сумірній за кількістю населення Польщі, яка значно менша територіально, обсяг споживання 2020 року становив 18,9 млн тонн – удвічі більше. Тому маємо куди рости… Наші заводи працюють на дві третини своєї реальної потужності”, – зазначив Качур.

За його словами, збільшення споживання цементу пов’язане із позитивним періодом на будівельному ринку, зокрема активним дорожнім будівництвом.

 

ua.interfax.com.ua