Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 30.11.2020

Обсяги купівлі-продажу електричної енергії на РДН та ВДР зросли за 20 днів листопада

У перші 20 днів листопада в порівнянні з аналогічним періодом жовтня 2020 року зросли обсяги купівлі-продажу електричної енергії на ринках РДН та ВДР . За 20 днів листопада 2020 року обсяг купівлі-продажу електроенергії на РДН склав 1 826 722,3 МВт.г, що на 19,17% більше, ніж за 20 днів жовтня цього року. На РДН ОЕС України обсяг складав – 1 675 018 МВт.г, що на 18,4% більше ніж за 20 днів жовтня. По Бурштинському острову обссяг збільшився на 28,35% до 151 704,3 МВт.г за 20 днів листопада. На ВДР загальний обсяг купівлі-продажу електроенергії за 20 днів листопада 2020 збільшився на 3,14% і склав 448 292,7 МВт.г.

(РДН) – РИНОК «НА ДОБУ НАПЕРЕД» – сегмент ринку, на якому здійснюється купівля‐продаж електричної енергії на наступну добу за днем проведення торгів за вільними конкурентними цінами.

(ВДР) – ВНУТРІШНЬОДОБОВИЙ РИНОК – сегмент ринку, на якому купівля‐продаж електроенергії здійснюється безперервно після завершення торгів на РДН та впродовж доби фізичного постачання електричної енергії.

Матеріал підготовлено відділом досліджень ринків промислово-сировинних ресурсів, енергетики та інфраструктури. У відділі можливо замовити інформаційні послуги щодо ринку електричної енергії:

  • довідки щодо середньозважених цін на електричну енергію на ринку «на добу наперед» (РДН) або внутрішньодобовому ринку (ВДР)  ОЕС України на обрані дати або на вказаний період;
  • довідки щодо порівняння середньозважених цін на електричну енергію на ринку «на добу наперед» (РДН) або внутрішньодобовому ринку (ВДР) ОЕС України за датами або періодами, із розрахунком їх зміни у абсолютному та відсотковому значенні.

Детальніше ознайомитись з переліком послуг відділу досліджень промислово-сировинних ресурсів та енергетики ДП “Держзовнішінформ” можна за посиланням https://bit.ly/3mlsCmt.