Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 07.11.2017

Офіс із просування експорту запускає навчальну програму для експортерів EXPORT REVOLUTION. Ukraine

Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України запускає дворічну навчальну програму для експортерів EXPORT REVOLUTION. Ukraine. Програма розроблена спеціально для українських експортерів Інститутом маркетингу Естонії за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Про це повідомляє Мінекономрозвитку.

Навчальна програма поєднує онлайн-вебінари, а також групові онлайн та офлайн трекінги з розглядом конкретних кейсів компаній-учасниць, та завершиться навчальною поїздкою до Естонії.

Програма поділена на 2 рівні:

1– базовий – для експортерів-початківців, які не мають досвіду в експорті та лише планують експортувати (онлан-вебінари);

2 – просунутий – для компаній, які вже експортують та бажають покращити свої експортні результати, або ж знаходяться на етапі готовності до експорту (відеомодулі з домашніми завданнями і практичними онлайн та офлайн зустрічами, з розбором кейсів та домашніх завдань учасників, а також заключна поїздка до Естонії (участь у навчальному турі до Естонії в травні 2018 року передбачає самостійне покриття учасниками витрат на транспорт і проживання).

За 2 роки, на які розрахована програма, понад 1200 українських компаній зможуть покращити свої експортні знання та показники.

Прийом заявок на участь на обидва рівні програми (базовий та просунутий) розпочнеться на сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку (https://epo.org.ua) з 7 листопада 2017 року і триватиме:

  • до 14 листопада 2017 року – для початкового рівня (можуть подаватися всі зацікавлені в експорті компанії);
  • до 17 листопада 2017 року – для просунутого рівня (зможуть подаватися компанії, що пройдуть тест на готовність до експорту та наберуть відповідну кількість балів).

Відбір компаній для участі, а також реалізацію навчальної програми, буде здійснено інститутом маркетингу Естонії. Навчання триватиме з листопада 2017 року по травень 2018-го. Мова заходу, програма, комунікація, а також всі матеріали, будуть англійською.

Із програмою занять та кураторами можна ознайомитися за посиланням.

Презентація керівника програми пані Ану-Малл Наарттс доступна за посиланням.

Довідка. Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку: education@epo.org.ua, тел.: +380 67 828 20 34.

Прес-служба ДП “Держзовнішінформ”