Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.05.2021

ОККО інформує водіїв, скільки вони платять податків з кожного літра пального

Починаючи з травня, кожен клієнт мережі АЗК ОККО може дізнатися, яку суму податків він платить, купуючи пальне. Тепер вона відображається окремим рядком у фіскальному чеку, який отримує клієнт при розрахунку на касі.

Сума податків складається з ПДВ та акцизного збору (фіксована сума з кожного літра у євро) і вказується при покупці будь-якого виду пального. Нема різниці, чи пальне оплачене готівкою, банківською карткою чи балами Fishka, – податки у повній мірі сплачуються з кожного літра.

«Мережа ОККО працює прозоро, тож сумлінно сплачує всі податки до загальнонаціонального та місцевих бюджетів. Ми хочемо, щоб українські водії розуміли: заправляючись на чесних заправках, вони долучаються до розвитку країни. Адже саме за ці кошти фінансується ремонт доріг, побудова шкіл, розвивається медицина, армія тощо. І це дуже серйозні суми. Лише задумайтесь, у ціні одного літра бензину близько 35% – це податки», – каже маркетинг-директор ОККО Василь Дмитрів.

У 2020 році мережа ОККО заплатила до бюджетів усіх рівнів 4,7 мільярда гривень податків. Ця сума еквівалентна вартості поточного ремонту понад 430 кілометрів автомобільних доріг або ж капітального ремонту майже 200 кілометрів доріг*.

*У цінах 2020 року

https://www.unian.ua