Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 23.03.2020

«Олам» інвестував $200 тисяч у модернізацію Білоцерківського елеватора Джерело: Agravery.com

Про це розповів Кирило Бондаренко, комерційний директор «Олам Білоцерківського елеватора», передає Elevatorist.com.

На модернізацію Білоцерківського елеватора в поточному році компанія «Олам» направить близько $200 тисяч. Ці кошти будуть використані на ремонт складів і заміну застарілого обладнання.

«При підготовці до нового сезону в цьому році проводяться роботи по заміні асбесто-шиферної покрівлі підлогових складів на металопрофільні листи. Також в опрацюванні у нас знаходиться проект з модернізації точки приймання зерна — думаємо встановити новий приймальний бункер, замінити норії», — розповідає Кирило Бондаренко.

Також «Олам» придбав і встановив французьку систему для знезараження зерна «Сожам». Цю систему можна використовувати як при закладці зерна, так і при відвантаженні. «Зараз освоюємо цю систему на відвантаження зерна, дивимося, як вона працює, навчаємо співробітників. Система переносна, так що її можна використовувати і для вертикальних і для підлогових силосів», — додає керівник.

Джерело: Agravery.com