Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 16.09.2020

Олексій Чернишов у складі української делегації взяв участь в українсько-австрійському бізнес-форумі у Відні

15 вересня в рамках візиту офіційної делегації України під головуванням Президента України Володимира Зеленського до Республіки Австрія Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов взяв участь в українсько-австрійському бізнес-форумі.

Президент України Володимир Зеленський, Федеральний президент Австрії Александер Ван дер Беллен, представники Урядів України та Австрії, Палати економіки Австрії, Торговельно-промислової палати України, очільники Луганської та Київської облдержадміністрацій зустрілись з представниками австрійського бізнесу та обговорили інвестиційні можливості та поглиблення співпраці між двома країнами.

Відкриваючи форум, Голова української частини Змішаної українсько-австрійської комісії з питань торговельно-економічних зв’язків Олексій Чернишов зазначив, що серед країн, що інвестують в Україну, Австрія посідає шосте місце. Він подякував Уряду Республіки Австрія і представникам бізнесу за інтерес до України і за продовження ефективних партнерських економічних відносин між країнами.

Українська делегація презентувала інвестиційний потенціал України, зокрема в частині реформ та розбудови країни, які активно реалізуються в усіх регіонах України. «Щоразу, відвідуючи регіони нашої країни, я переконуюся в тому, що інвестиції в Україні працюють. Будуються та працюють індустріальні парки, промислові об’єкти, оздоровчі центри та об’єкти медичної інфраструктури. Україна розбудовується і розвивається. Триває масштабне будівництво – реалізується програма Президента «Велике будівництво», будуються тисячі кілометрів доріг та різні за своїм призначенням і масштабом інфраструктурні об’єкти. Закладається фундамент стабільності, створюються робочі місця, розвиваються регіони. Важливо, щоб наші європейські партнери знали, що країна розвивається та змінюється. Маємо приклади ефективного партнерства з австрійським бізнесом в Україні і плануємо й надалі бути відкритими та сприяти діалогу між нашими країнами, забезпечити підтримку інвесторам», – зауважив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов в своїй промові.

Президент України Володимир Зеленський закликав учасників зустрічі взяти участь у реалізації проектів Національної програми «Велике будівництво» та відродження культурно-архітектурної спадщини. Він зазначив, що особливо цікавими для них мають стати сфери, у яких австрійські компанії володіють сучасними технологіями та передовим досвідом: банківський і страховий сектори, енергетика та деревообробна галузь, автодорожня та гірськолижна інфраструктура, зокрема в Карпатському регіоні.

Учасники обговорили питання співробітництва у різних галузях економіки, розвитку і поглиблення торговельно-економічних взаємовідносин та перспективи інвестицій в українську економіку.

Джерело: Урядовий портал.