Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 20.09.2021

Олексій Любченко зустрівся з представниками Казначейства США

Спеціалісти Казначейства США продовжать консультативну діяльність з удосконалення роботи Державної податкової служби України. Про це та інші важливі теми йшлося під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Олексія Любченка з керівником проекту Офісу технічної допомоги Казначейства США в ДПС України Ферісом Фінком та в.о. заступника директора ОТД Казначейства США з питань оподаткування Аланом Робіду.

У зустрічі також взяли участь керівник напряму з макроекономічних і торгових питань Економічного відділу Посольства США Сем Мікелсон, координатор з питань допомоги Посольства США Девід Шлефер, заступниця Міністра економіки України Крістіна Голубицька, заступник Міністра економіки України – торговий представник України Тарас Качка.

Сторони обговорили черговий етап роботи Офісу технічної допомоги (ОТД) Казначейства США в Україні. Керівник проекту Феріс Фінк зазначив, що робота буде відновлена, а напрями спільної діяльності розширені: «Будемо акцентуватися на важливих для України напрямках: реалізація передових практик та методів роботи податкової служби, запобігання ухиленню від оподаткування та виведенню коштів за кордон, подальша цифровізація процесів, розбудова роботи у напрямку контрольно-ревізійної роботи, удосконалення роботи інформаційних сервісів тощо. Маємо намір поділитися нашими кращими напрацюваннями та досвідом».

Зі свого боку, Перший віце-прем’єр-міністр подякував за допомогу та підкреслив, що така співпраця є потужним сигналом для світової спільноти та інвесторів.

«Державній податковій службі України пощастило з фаховими та досвідченими радниками, які допомогли нам спільно побудувати потужну, дієву та транспарентну службу. Був пройдений непростий шлях до функціонування податкової як єдиної юридичної особи, запущені центри обслуговування платників податків тощо. Спираючись на експертний досвід, ми показуємо достойний результат – за перше півріччя цього року було отримано у 2 рази більше податку на прибуток, ніж за відповідний період минулого року», – розповів Олексій Любченко.

Під час зустрічі сторони обговорили минулі досягнення з удосконалення роботи ДПС та визначили напрямки для подальшої співпраці.

www.me.gov.ua