Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.04.2022

ОПЕК+ планує збільшити у червні видобуток нафти

ОПЕК+ дотримуватиметься існуючих умов угоди щодо видобутку нафти. Так, у червні видобуток нафти буде збільшено ще на 432 тисячі барелів на добу.

«ОПЕК+, ймовірно, дотримуватиметься існуючих умов угоди і погодить збільшення видобутку нафти на 432 тисячі барелів на день у червні на нараді 5 травня», — повідомляє агентство «Рейтер» із посиланням на джерела в альянсі.

У травні 2020 року ОПЕК+ скоротив видобуток нафти (без конденсату) на 9,7 мільйона барелів на добу через падіння попиту на нафту, спричинене повсюдною боротьбою з ковідом.

Згодом умови угоди неодноразово коригувалися. Так, з минулого серпня альянс щомісяця збільшував видобуток на 400 тисяч барелів на добу. На березень обмеження ОПЕК+ становили 2,56 мільйона барелів на добу, на квітень – 2,16 мільйона. А згідно з останніми рішеннями, з травня альянс збільшить видобуток на 432 тисячі барелів на день.

 

enkorr.ua