Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 03.11.2020

Opendatabot став безкоштовним для всіх підприємців

Сервіс відкритих даних Opendatabot став безкоштовним для всіх українських підприємців.

Про це пише AIN.UA.

Зазначається, що відтепер ФОП зможуть безкоштовно відстежувати всі зміни в державних реєстрах, а також подавати звіти в податкову і платити податки через Opendatabot без купівлі преміум-тарифу.

Професійний аккаунт в Opendatabot коштує 270 грн на місяць, і раніше тільки з ним можна було моніторити ФОП у всіх реєстрах.

Тепер усі сервіси для ФОП можна отримати в звичайному обліковому записі. Для цього достатньо підтвердити ваш аккаунт за допомогою електронного цифрового підпису. Докладні інструкції, як підключити послугу, можна знайти тут.

Професійні акаунти залишаються в Opendatabot – вони дають можливість малому бізнесу і юристам здійснювати моніторинг 10 компаній або 10 судових справ.

«Ми вже прибуткові і маємо можливість запускати безкоштовні сервіси для ФОП, яких ми вважаємо основою нової української економіки», – йдеться у повідомленні.

Відомо, що Opendatabot доступний в месенджерах Viber, Telegram і Messenger, а також на iOS і Android.

Можна:

  • відстежувати зміни в єдиному державному реєстрі: поява податкового боргу, зміна групи єдиного податку та статусу платника ПДВ;
  • подавати податкові звіти та сплачувати податки;
  • підписувати з допомогою електронного цифрового підпису і обмінюватися договорами, рахунками, актами з контрагентами просто в смартфоні;
  • відстежувати зміни в реєстрі нерухомості, арешти рухомого майна, єдиний реєстр боржників.