Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 30.03.2020

Орендарі держмайна звільнені від сплати за оренду

Фонд держмайна ініціював звільнення орендарів державного майна від сплати за оренду повністю або частково на час карантину.

Про це повідомив глава Фонду Дмитро Сенниченко, пише Buildportal.

Так, орендарі приміщень, що використовуються для розміщення освітніх, культурно-мистецьких або спортивних закладів будуть звільнені від орендної плати повністю на час карантину.

Водночас, орендарі приміщень, в яких розміщуються заклади харчування (кафе, ресторани, їдальні), салони краси, лазні, тренажерні зали, турагенства, торговельні об’єкти з продажу непродовольчих товарів, та інші, на час карантину отримають знижку в 50% на сплату за оренду та відстрочку оплати.

Поки що проект знаходиться на стадії обговорення.