Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 31.08.2020

Органи із сертифікації персоналу продовжують здійснювати атестацію за професією «менеджер житлового будинку»

В Україні віднедавна з’явилася нова професія – «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», адже очолювати ОСББ повинні відповідальні і фахові люди задля створення належних умов для проживання і задоволення господарчо-побутових потреб мешканців.

Тому Законом України «Про житлово-комунальні послуги» впроваджено здійснення професійної атестації управителів за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

У період карантину органи із сертифікації персоналу перейшли на он-лайн навчання та продовжують здійснювати атестацію дистанційним методом.

«Сьогодні забезпечити вимоги суспільства на безпечне та комфортне проживання під силу управителю-професіоналу, який володіє і технічними знаннями, і знаннями законодавства, а також має навички комунікації та менеджменту. Тому дуже важливо, незважаючи на коронакризу, що такі органи із сертифікації продовжують працювати та проводять атестацію управителів житлових будинків», – зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

Довідково

Перелік органів з сертифікації персоналу, акредитованих на відповідність вимогам міжнародних та національних стандартів, розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства з акредитації України.

Відповідну акредитацію для здійснення професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» мають:

· Орган з сертифікації персоналу будівельної галузі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»;

· Орган з сертифікації персоналу товариства з обмеженою відповідальністю «Сертифікаційний центр «СТАНДАРТ;

· Орган з сертифікації персоналу товариства з обмеженою відповідальністю «Інститут муніципального менеджменту».