Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 07.04.2022

Пальним в першу чергу забезпечують ЗСУ та аграріїв – Шмигаль

Враховуючи те, що росія масово бомбардує сховища пального в Україні, в першу чергу пальним забезпечуються Збройні сили, в другу чергу пальне йде на організацію посівної кампанії. Але й забезпечення людей пальним також відбувається.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав в інтерв’ю ВВС News Україна, передає Укрінформ.

«У нас були певні запаси. Зараз у нас є відповідні договори щодо імпортного пального, перебудовується вся логістика постачання. Звичайно, виникають дефіцити, виникають логістичні розриви після таких атак, які відбуваються на нафтобази, на зберігаючі потужності українських підприємств. У нас війна, наше суспільство готове до певних незручностей в постачанні. В першу чергу пальним забезпечуються Збройні сили, в другу чергу пальне сьогодні йде на організацію посівної. Є забезпечення людей пальним на наших автозаправних станціях», – сказав Шмигаль, наголосивши на тому, що рф справді зосередилася на знищенні інфраструктури зберігання пального в Україні. Над цим ворог працює методично, знищуючи і переробні бази, і ті, де зберігається величезна кількість пального.

Уряд забрав всі податки з пального, акциз, всі митні платежі при ввезені пального в Україну, знизили ПДВ з 20% до 7%.

«Це дало змогу знизити ціну на АЗС на 10%. Але росіяни знищують автозаправні станції також. Напевно, наші заправні станції несуть загрозу російській федерації, тому вони просто бомблять і їх – уже десятки знищених», – сказав Прем’єр.

 

www.ukrinform.ua