Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.12.2020

Парламент підтримав ініціативу Мінцифри щодо створення ЦНАП у військово-цивільних адміністраціях

Мінцифра прагне забезпечити повсюдність та безперервність надання адміністративних послуг на всій території України.

Саме для цього ми ініціювали доповнення положеннями до законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності військово-цивільних адміністрацій», який сьогодні на другому читанні прийняла Верховна Рада України.

“Зробити якісні адмінпослуги доступними для кожного українця — одна з пріоритетних цілей команди Мінцифри. У 2020 році Мережа ЦНАП зросла до 1269 точок доступу, що на 248 більше, ніж у 2019 році. Завдяки цьому понад 1 мільйон жителів отримали доступ до адмінпослуг”,-  зазначила Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації.

Відтепер військово-цивільні адміністрації отримали повноваження утворювати ЦНАП та укладати договори про співробітництво територіальних громад з метою підвищення якості надання послуг населенню на основі спільних інтересів та цілей.

Завдяки цьому жителі територіальних громад отримають доступ до адміністративних послуг у військово-цивільних адміністраціях.

Джерело: Урядовий портал.