Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 11.11.2021

Перша віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко провела низку двосторонніх зустрічей під час візиту до США

9 та 10 листопада у рамках візиту до Сполучених Штатів Америки Перша віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко провела низку двосторонніх зустрічей з урядовими чинниками.

Зокрема, зустрічі відбулися з Першим заступником Міністра торгівлі США Д. Грейвсом, Заступником Міністра фінансів США Е. Бауколом, Головою Служби внутрішніх доходів США Ч. Реттігом, Заступником Держсекретаря з питань економічного зростання, енергетики та навколишнього середовища Хосе Фернандезом, в. о. Директора Агентства США з торгівлі та розвитку В. Туммалапаллі, в. о. Президента Експортно-імпортного банку США Дж.Барроусом.

Також відбулись зустрічі з виконавчим директором Світового банку К.Давідсе, Головою місії Міжнародного валютного фонду в Україні І. Владковою-Голлар та директором Європейського департаменту МВФ А. Каммером.

У ході зустрічей сторони обговорили поточну економічну ситуацію в Україні, стан та перспективи реалізації урядових заходів, спрямованих на проведення реформ у сфері створення сприятливого бізнес-клімату, розвитку підприємництва та залучення інвестицій, корпоративного управління, декарбонізації економіки та просування інновацій тощо. Також, розглянуто актуальні питання реалізації фінансової та бюджетної політики, реформування податкової системи.

Американською стороною підкреслено відчутний прогрес у здійсненні реформ в Україні та висловлено готовність до зміцнення економічних та торговельних зв’язків, сприяння лібералізації умов двосторонньої торгівлі та полегшення доступу до ринків товарів і послуг. Поряд з цим, урядовими чинниками Сполучених Штатів підкреслено надання підтримки у започаткуванні проектів, підготовлених у рамках Плану трансформації економіки України.

www.me.gov.ua