ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.11.2023

Під час заходу у Брюсселі разом з міжнародними партнерами обговорили важливість реформи корпоративного управління державних підприємств

22 листопада 2023 року Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) організував у Брюсселі захід «Ефективне управління державною власністю та державними підприємствами як запорука до відновлення України та її вступу до ЄС».

 

У Брюсселі відбувся захід «Ефективне управління державною власністю та державними підприємствами як запорука до відновлення України та її вступу до ЄС», організований ЄБРР.

 

Під час вступного слова перший віцепрезидент ЄБРР Юрген Рігтерінк підкреслив, що ЄБРР та міжнародні партнери ЄС, G7, МВФ, ОЕСР мають спільне бачення щодо необхідності впровадження реформи управління державними підприємствами України, адже це забезпечить прогрес у боротьбі з корупцією та покращить інвестиційне середовище для державних підприємств.

«Ми допомагаємо уряду України у розробці критично важливого законопроєкту про корпоративне управління державними підприємствами, який має на меті наблизити законодавство України до міжнародних стандартів ОЕСР. Я з нетерпінням чекаю на ухвалення цього законопроєкту, оскільки це важливий крок у напрямку, який стане потужним сигналом для міжнародних партнерів, що Україна готова до змін та вступу в ЄС».

У події в онлайн-режимі взяв участь заступник Міністра економіки України Олексій Соболев. Під час виступу він розповів про результати Уряду у просуванні реформи, а  також поділився планами щодо її впровадження. Це, зокрема,  підготовка законопроєкту №5593-д, політики державної власності і стратегії приватизації, продовження корпоратизації стратегічних, приватизація та ліквідація нестратегічних державних підприємств.

«Впровадження реформи корпоративного управління є надвисоким пріоритетом для українського Уряду, адже це шлях до залучення інвестицій в економіку і надходжень в бюджет країни. Це дві глобальні мети, над якими ми будемо працювати протягом наступних років»,  – розповів Олексій Соболев. 

Директор у справах країн Східної Європи та України ЄБРР Маттео Патроне відзначив стійкість і важливу роль українських державних підприємств, які змогли вистояти під час повномасштабного вторгнення та продовжують надавати послуги українцям. Серед таких він вказав на НЕК «Укренерго», АТ «Укрзалізниця», АТ «Укрпошта», державні банки тощо.

У події також взяли участь генеральний директор з питань сусідства та переговорів щодо розширення (DG NEAR) від Європейської комісії Герт-Ян Купман, керівниця Служби з питань України DG NEAR Анна Ярош-Фрііс, старший радник з питань політики в ОЕСР та керівник секретаріату Робочої групи ОЕСР з питань державної власності та практики приватизації Сара Султан, голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький, суддя Великої Палати Верховного Суду України Олена Кібенко.

Метою заходу, організованого Європейським банком реконструкції та розвитку,  було підвищення обізнаності про важливість реформи корпоративного управління державними підприємствами для пришвидшення членства України в ЄС, ОЕСР та отримання інвестицій в економіку країни.

 

me.gov.ua